90web

قبل از تماس حتما مطالعه کنید

تمامی وب سایت های پومیش از قبل طراحی و پیاده سازی شده و به صورت بسته های آماده ارایه میشوند.

مدیریت سایت ها

تمامی سایت ها پویا (داینامیک) هستند و دارای یک صفحه مدیریت هستند که از طریق مدیریت شما قادر به تغییر تمامی قسمت های سایت هستید و میتوانید منوها، مطالب، محصولات، عکس ها و تمامی قسمت های سایت خود را ویرایش و تغییر دهید.

به همراه تمامی سایت ها، فیلم های آموزشی ارسال خواهد شد تا بتوانید آسان تر سایت خود را مدیریت کنید. البته در نظر داشته باشید که برای مدیریت سایت نیاز به برنامه نویسی نیست و مدیریت سایت مانند کار با نرم افزار است.

هاست و دامنه

لازم به ذکر است هاست و دامنه ir نیز به صورت رایگان برای شما در نظر گرفته خواهد شد ولی اگر بخواهید از دامنه com برای سایت خود استفاده کنید، از منوی امکانات اضافه باید دامنه com را جداگانه سفارش دهید.

سایت های چند زبانه

اگر به دنبال سایت های چند زبانه هستید تمامی سایت های ما دارای این قابلیت هستند و به ازای هر زبان باید یک سایت را سفارش دهید به صورتی که اگر یک سایت دو زبانه از بسته های 90 هزار تومانی بخواهید مبلغ سایت 180 هزار تومان یعنی 90 هزار تومان به ازای هر زبان خواهد بود.

سایت های اختصاصی

اگر نمیخواهید از سایت های آماده استفاده کنید و لازم دارید سایتی از ابتدا برای شما طراحی و پیاده سازی شود و یا طرح خاصی را مد نظر دارید، طرح خود را از طریق پشتیبانی تلگرام برای بخش فنی ارسال کنید تا طرح شما بررسی گردد.

با اطمینان وب سایت خود را سفارش دهید

نماد اعتماد طراحی سایت فروشگاهی logo-samandehiطراحی سایت فروشگاهی

تماس با پومیش

  • درخواست پشتیبانی
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
محمد فاضل ملک پور پومیش 031-95015428 Email