90web

با سایت پومیش بیشتر آشنا شوید...

 

 

شاید هدف تمامی شرکت‌ها، سازمان‌ها، فروشندگان و دیگر مشاغل داشتن یک وب سایت استاندارد و با کیفیت باشد، ولی دلایلی باعث دست نیافتن به این هدف شده است.

تیم پومیش با تحقیقات بازار بر این شد تا تمامی مشکلات پیش روی یک شرکت یا سازمان را بررسی نماید و شرایطی را فراهم سازد تا تمامی افراد حقیقی و حقوقی این مشکلات را فراموش کنند و در عرصه اینترنت قدم گذارند.

مشکلاتی از قبیل هزینه بالای طراحی سایت، کیفیت و سرعت پایین، ظاهری نه چندان مناسب از جمله مشکلاتی بودند که یک شرکت یا سازمان به خاطر آن‌ها از داشتن یک وب سایت مناسب محروم می‌ماند.

 

سایت پومیش برای شما یک پیشنهاد دارد:

اگر یک وب سایت قیمتی مناسب داشته باشد، سرعت و کیفیت آن بالا باشد، طرح و قالب سایت را خودتان انتخاب کنید و در کمتر از 3 ساعت وب سایت خود را تحویل بگیرید؛ آیا این پیشنهاد را رد خواهید کرد؟

 

این پیشنهاد، پیشنهاد پومیش به شماست
روی پیشنهاد ما بیشتر فکر کنید

 

 

روند سفارش در وب سایت پومیش:

در وب سایت پومیش شما میتوانید به راحتی یک وب سایت را سفارش دهید و در کمتر از 3 ساعت آن را تحویل بگیرید.

بیش از 400 قالب متنوع در پومیش موجود است که برای تمامی افراد جامعه پیش بینی های لازم شده است و تمامی افراد می توانند صاحب یک وب سایت استاندارد باشند. شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و... هر کدام از وب سایت ها را می توانند به صورت مجزا سفارش دهند.

قیمت تمامی وب سایت های پومیش 90 هزار تومان در نظر گرفته شده است که پرداخت به صورت آنلاین صورت می‌گیرد و بعد از 3 ساعت سایت به شما تحویل داده خواهد شد.

صاحب امتیاز: محمد‌فاضل ملک پور

با اطمینان وب سایت خود را سفارش دهید

نماد اعتماد طراحی سایت فروشگاهی logo-samandehiطراحی سایت فروشگاهی

تماس با پومیش

  • 031-95015428
    ساعات تماس 8 الی 18
  • درخواست پشتیبانی
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
محمد فاضل ملک پور پومیش 031-95015428 Email